PSN.cz - logo

Pilcova Rezidence

S respektem k řemeslnému umění starých zednických mistrů vzniklo osobité místo, perfektně naplňující požadavky současného bydlení a aktivního městského života. Uprostřed všeho dění, v dynamické čtvrti Palmovka se skvělou dopravní dostupností, vynikající občanskou vybaveností, širokým společenským i sportovním vyžitím stojí moderní rezidence, která s hrdostí navazuje na generace minulých stavitelů.

Průřez historií budovy

Na samém počátku 20. století zhotovila stavební kancelář Jana Pilce pro Josefa Loudu stavební plány pražského domu s číslem popisným 541. Psal se rok 1901 a Sokolovská ulice se tenkrát označovala jako Královská třída. V průběhu času objekt prošel bohatými stavebními úpravami. Dodnes si zachovává neorenesanční fasádu. Ta po citlivé rekonstrukci zdobí dům do ulice, zatímco vnitroblok dýchá klidnou elegancí a skrývá i parkovací stání.

V pěti podlažích Pilcovy rezidence jsou dostupné byty o dispozicích 1+kk až 4+kk, které tepou v rytmu velkoměsta. Řešení Shell & Core umožňuje každému majiteli byt individuálně dotvořit dle vlastního vkusu. Přízemí budovy je členěno na dvě obchodní jednotky, suterén náleží sklepním kójím.

Ceník jednotek

Číslo Typ podlaží Dispozice
Orientace Podlahová
plocha (m²)
Terasa (m²) Pavlač (m²) Sklep Celková
plocha (m²)
Info o ceně
11 Obchodní jednotka * 1 obchod SZ 50,1 Ne 50,1 Prodáno
13 Dvoupodlažní dvorní objekt * 2 dvorní objekty SZ, SV 293,3 Ne 293,3 Prodáno
21 Bytová jednotka * 2 2+1 SZ 58,3 2,2 Ano 62,1 Prodáno
22 Bytová jednotka * 2 1+1 SZ 35,2 Ano 36,7 Prodáno
24 Bytová jednotka * 2 2+kk SV 39,2 2 Ano 42,7 Prodáno
31 Bytová jednotka * 3 2+1 SZ 58,8 2,2 Ano 62,6 Prodáno
34 Bytová jednotka * 3 2+kk SV 39,6 2 Ano 43,1 Prodáno
41 Bytová jednotka * 4 2+1 SZ 60,1 2,3 Ano 64 Prodáno
51 Bytová jednotka * 5 2+kk SZ, JV 52,9 6,9 Ano 61,4 Prodáno

* Jednotky ve standardu Shell & Core umožňují vyladit interiér dle individuálních představ.

Shell & Core

Základní úprava nosných stěn, bez interiérových dveří, obkladů, vybavení koupelen s přípravou napojovacích bodů apod., což umožňuje zcela individuální řešení interiéru dle vkusu nového vlastníka.

LOKALITA

Na místě se původně rozkládala viniční usedlost, kterou po novoměstskému kupci Matěji Vojtěchu Milerovi z Mildenburku zdědila v 17. století jeho dcera Voršila Palmová. Právě na rod Palmů název čtvrti odkazuje. Vinařskou tradici dodnes připomíná park Podvíní, co by kamenem dohodil od Pilcovy rezidence.

Historie Palmovku spojuje i s verši básníka Vítězslava Hálka. Jeho vnučka Jana Štěpánková byla mnoho let členkou místního Divadla Pod Palmovkou.
Kultura v mnoha variacích se na Palmovce snoubí s poetikou kaváren, restaurací a barů, občanské služby a široké nákupní možnosti se mísí s businessem do ideální kompozice pro moderní život.
Tramvajová zastávka Palmovka je jen pár kroků od rezidence, stejně jako zastávka autobusu Balabenka je vzdálená 1 min. pěšky. Na metro Palmovka se dá lehce dojít za 3 min. chůze. Díky rozvinuté dopravní infrastruktuře, kterou propojuje linka metra B, se pohodlně dostanete po celé Praze.

Fotogalerie

Koupě a financování

Ústní rezervace

ikona - rezervace
Ústní rezervace

Po rozhodnutí o koupi Vám příslušnou jednotku zarezervujeme na 48 hodin.

ikona - dohoda
Dohoda o rezervaci a Smlouva o smlouvě budoucí kupní

Do třech pracovních dní po podpisu dohody o rezervaci nebo Smlouvy o smlouvě budoucí kupní uhradíte zálohu ve výši 200 000 Kč a do jednoho měsíce doplatíte zálohu do výše 10 % z kupní ceny. Do 3 měsíců následuje platba zálohy ve výši dalších 10 % z kupní ceny a do 6 měsíců do 30 % kupní ceny.

ikona - smlouva
Kupní smlouva

Zbývající část ve výši 70 % kupní ceny uhradíte po podpisu kupní smlouvy, a to z úvěru nebo vlastních zdrojů.

ikona - předání
Předání bytu

Předání jednotky očekávejte nejpozději ve 3Q 2022.

Informace pro zahraniční klienty

Omezení koupě bytů do osobního vlastnictví pro klienty z nečlenských zemí EU již není platné. V současné době si mohou i tito klienti zakoupit byt jako soukromá osoba.

Financování

Úspěšná dlouhodobá spolupráce naší společnosti a Hypoasistent s.r.o. při financování prodeje bytů do vlastnictví klientů umožňuje poskytnout i Vám jedinečnou nabídku na financování koupě bytu v Rezidenci Pilcova. Hypoasistent je smluvním partnerem 16 bank a ve spolupráci s nimi zajišťuje pro klienty individuální slevy na úrokových sazbách a poplatcích, každému přesně na míru.
— ZDARMA zpracování hypotečního úvěru
— ZDARMA zpracování odhadu nemovitosti